sobota, 14 stycznia 2012

Rozwiązanie konkursu nr 1

Do udziału w konkursie zgłosiło się 12 osób:
1. z głową w książce
2. Urszula
3. Bibliofilka
4. sardegna
5. milla
6. megii24
7. magdalenardo
8. raeszka
9. elima
10. She
11. Elen
12. Kaliszmade

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję, tym bardziej, że wiele (wielu) z was podało po kilka lub kilkanaście typów z dość szczegółowym uzasadnieniem. Wszystkie te informacje przekopiowałam sobie i będą one stanowiły dla mnie, a może i innych uczestniczek wyzwania inspirację do naszych czytleniczo-kulturalno-muzycznych poszukiwań. Niektóre tytuły znałam, inne są dla mnie nowością.
Gdybyście zechciały podzielić się swoimi recenzjami na tym blogu (nawet publikowanymi u was wcześniej) serdecznie zapraszam do uczestnictwa. A teraz żeby nie przeciągać - książka Trucicielka wędruje do She. Właściwie pod jej komentarzem mogłabym się podpisać obiema rękoma, chociaż nie znam proponowanych pozycji.
She poproszę o podanie na maila guciamal@wp.pl swojego adresu
A wszystkich zapraszam do odwiedzin na anielskim blogu, gdzie zamieszczmy nie tylko recenzje literatury z aniołem w tle, ale i opisy filmów, obrazów, rzeźb i wszystko, co dla nas ma wymiar anielski (obrazki, cytaty, wiersze, przemyślenia).

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ogromnie się cieszę i pięknie dziękuję :)))

   Usuń
 2. Książkę postaram się wysłać jutro. Życzę miłej lektury i mam nadzieję, że się spodoba. Z tego co pamiętam ten pisarz należy do Twoich ulubionych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na spokojnie, mam czas.
   I rzeczywiście Schmitt jest jednym z moich ukochanych pisarzy, miło, że zapamiętałaś :) A Twoje uczucia względem niego?

   Usuń
  2. książka dzisiaj posłana. Co do Schmitta nie znam zbyt wiele jego utworów. Czytałam kiedyś Oskar i pani Róża, ale było to dość dawno temu. Natomiast bardzo podobało mi sie Dziecko Noego.

   Usuń